top of page
20210319_065903 (1).jpg

Trener personalny i wielki pasjonat siłowni oraz morsowania. Swoją pasję do sportu przenosi na innych i motywuje do działania. Fachowo potrafi wykorzystać potencjał do osiągnięcia określonego celu. Każdy trening z Arturem to gwarancja satysfakcji i nowe wyzwania.

Artur

Magister fizjoterapii z wieloletnim doświadczeniem. Pasjonuje się sportem, masażem i estetyką ciała. Wiedzę zdobytą na studiach i licznych kursach wykorzystuje w pracy z klientem. Chęć pomagania ludziom w modelowaniu ich sylwetki to coś, co sprawia jej bardzo dużo przyjemności.

WhatsApp Image 2021-03-15 at 22.54.50.jp

Kasia

DSC_4936.JPG

Ola

Trener personalny od dawna związany ze sportem. Przez wiele lat grała w piłkę ręczną i uczestniczyła w licznych zawodach sportowych. Prowadzi zdrowy styl życia i motywuje innych do zmiany na lepsze. 

Ania

Dietetyk i fizjoterapeuta. Interesuje się zdrowym trybem życia. Stale podnosi swoje kwalifikacje, gdyż to co robi jest jej wielką pasją. Pomaga nie tylko osobom, które chciałyby zgubić zbędne kilogramy czy zbudować masę mięśniową, ale również z zaburzeniami układu ruchu i dysbalansu mięśniowego.

20210316_172652.jpg
bottom of page