top of page

NASZE USŁUGI

OFERUJEMY CI KOMPLEKSOWĄ OPIEKĘ I POMOC

W DĄŻENIU DO ZDROWSZEGO TRYBU ŻYCIA.

ZNAJDZIESZ MILION POWODÓW, DLA KTÓRYCH NIE MOŻESZ, ALE SKUP SIĘ NA KILKU, DLA KTÓRYCH CHCESZ. ZACZNIJ OD DROBNYCH ZMIAN, BO MAŁE KROKI, KTÓRE ROBISZ DO PRZODU SĄ LEPSZE OD WIELKICH ZMIAN, KTÓRE TYLKO PLANUJESZ...

TRENING PERSONALNY EMS

Trening EMS wyzwala średnio 150 razy więcej skurczów mięśni niż trening konwencjonalny i pozwala spalić nawet 1200 kcal, dzięki czemu utrata wagi następuje trzy razy szybciej niż podczas tradycyjnej formy wysiłku.

25 minut - tylko tyle czasu potrzebujesz na trening personalny EMS, który pomoże Ci:

- szybciej schudnąć,

- poprawić napięcie i wygląd skóry,

- wzmocnić mięśnie,

- poprawić kondycję i koordynację.

WIBROTERAPIA

Skuteczność wibroterapii udało się już udowodnić w wielu dziedzinach medycyny i sportu. Zabiegi wibroterapii wykorzystuje się w kosmetologii oraz w przygotowaniu sportowym i regeneracji. Wibroterapia dedykowana jest również: seniorom, cukrzykom, osobom z nadwagą lub otyłością. Ponadto wibroterapia przyczynia się do poprawy koordynacji i uśmierzania bólu. Sprawdź, w jaki prosty i przyjemny sposób możemy Ci pomóc w dążeniu do zdrowego trybu życia.

DIETETYKA

Odpowiednie nawyki żywieniowe i dobrze zbilansowana dieta to klucz do zdrowego ciała i umysłu. Bo w końcu zgodnie z powiedzeniem "jesteśmy tym co jemy".

Niestety obietnice w stylu: „jak się zawezmę, to będę codziennie gotować”, „dopasuję się do wszystkiego, byleby tylko dawało efekt” albo „jak będę na diecie, to na pewno będę umiała powstrzymać się przed słodyczami” wcale nie działają długoterminowo. Badania pokazują, że 80% osób, które się odchudzały, w ciągu 2 lat powróciły do swojej poprzedniej masy ciała, a aż 50% z nich przytyło nawet 5 kg więcej!

Zmiana nawyków żywieniowych, to długotrwały proces, ale nie bój się, że zabraknie Ci wytrwałości - jesteśmy po to, aby Cię wspierać.

ĆWICZENIA INDYWIDUALNE

I MASAŻ

Badania wskazują, że 80% ludzi skarży się na ból pleców oraz problemy z wyprostowaniem się po siedzeniu czy leżeniu. Dolegliwości te mogą wskazywać, że kręgosłup nie jest w najlepszej kondycji.

Program "Zdrowy kręgosłup" - jakie korzyści przyniosą ćwiczenia:

- zmniejszenie bólu kręgosłupa,

- przywrócenie równowagi mięśniowej i naturalnych krzywizn,

- lepsze samopoczucie,

- poprawę sylwetki.

Masaż leczniczy kręgosłupa – jak sama nazwa wskazuje ma przede wszystkim leczyć, natomiast relaks podczas takiego zabiegu jest gwarantowanym, pozytywnym skutkiem ubocznym. 

Masaż najczęściej zalecany jest osobom cierpiącym na bóle kręgosłupa wywołane:

- przeciążeniami,

- wadami postawy,

- długotrwałym stresem,

- siedzącym trybem życia,

- nadwagą.

bottom of page